Wyszukaj
 
 
 
Sklep numizmatyczny. Dariusz Marzęta.
KSIĄŻKA JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO!

http://www.galeriaumarzety.pl/files/dariusz-marzeta-skarby-lublina-lublin-2014.jpg

    

Dariusz Marzęta: Skarby Lublina, Lublin 2014

 

      Ekskluzywne wydanie,

      papier kredowy,

      twarda okładka.
        
        CENA: 48zł

 

NAJWIĘKSZE ZABYTKI LUBLINA!

 

Miejsce na Twoją reklamę

telefon kontaktowy:

693898413

 

biuro@galeriaumarzety.pl

 

Dariusz Marzęta

 Herby i znaki mennicze na szelągach polskich i z Polską związanych, Lublin 2014

http://numizmatyka-lublin.pl/files/dariusz-marzeta-herby-i-znaki-mennicze-na-szelagach-polskich-i-z-polska-zwiazanych-lublin-2014.jpg

 

Ekskluzywne wydanie:

twarda okładka,

papier kredowy,

ponad 100 doskonałej jakości zdjęć.

 

CENA 49zł

 

Dariusz Marzęta - Mennica koronna w Lublinie.
Newsletter

O firmie

 

 

 

Nazywamy się

Dariusz i Małgorzata Marzęta i jesteśmy małżeństwem. Sklep internetowy „Galeria u Marzęty” założyliśmy w roku 2010.

 

 

 

 

 

Małgorzata Marzęta:

 

 

 

Dariusz Marzęta:

 

 

 

 

 

 

***

 

 

 

 

Rdzeń „Galerii u Marzęty” stanowi MALARSTWO. Część obrazów dostępnych w sklepie to nasze prace. Współpracujemy ponadto z najlepszymi artystami lubelskimi - twórcami wybitnych obrazów, spośród których należy wymienić przede wszystkim Hannę Gralak, laureatkę licznych nagród i wyróżnień; artystkę specjalizującą się w malowaniu obrazów w technice akrylowej. Drugim filarem artystycznym galerii jest wybitny malarz lubelski, Tadeusz Łuszczak. Artysta znany z licznych wystaw jest zdobywcą wielu nagród, zwłaszcza w konkursach związanych z widokami Lublina. Inni znani artyści współpracujący z „Galerią u Marzęty” to Alicja Buczek – znakomita lubelska artystka tworząca obrazy w technice akwareli, czy też Andrzej Charytanowicz, artysta niezwykle oryginalny, zmagający się z trudną sztuką malowania obrazów na szkle. Z kolei Krzysztof Banach, mistrz portretu i pejzażu, tworzy obrazy w technice olejnej i akrylowej. Od kilku lat jest członkiem TPSP w Lublinie, ma za sobą wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. W pejzażu ceni szczególnie klimat, w portrecie natomiast możliwość ukazania przeżyć i nastrój człowieka.

 

Atrakcyjną usługą, którą oferujemy jest możliwość zamówienia portretu, kopii oraz obrazów o dowolnej tematyce - które mogą stanowić dla każdego doskonały prezent.

 

 

 

***

 

 

Oboje pochodzimy z Lublina, mieszkamy w Lublinie i jesteśmy niezwykle przywiązani do naszego miasta. Istotną kategorię w naszej galerii stanowią PAMIĄTKI Z LUBLINA. Znajdą tam Państwo nie tylko malarskie widoki Lublina ale również szeroki wachlarz drobiazgów i upominków - potencjalnych prezentów związanych z naszym miastem.

 

 

 

***

 

 

W „Galerii u Marzęty” jest również reprezentowana numizmatyka. STARE MONETY w naszym sklepie pochodzą przede wszystkim z okresu tzw. „Starej Polski”, czyli z czasów Polski królewskiej oraz XIX w. Oryginalnym działem jest tu kolekcja monet chińskich reprezentujących przedział czasowy od III w. p.n.e. do XIX wieku. Mogą stanowić one świetny prezent dla osób interesujących się tą tematyką.

 

 

Z kolei kategoria UPOMINKI jest niezwykle zróżnicowana co, jak sądzimy, podnosi atrakcyjność naszej oferty. Na szczególną uwagę zasługuje tu współpraca z wybitną, cenioną w Polsce projektantką biżuterii – Anną Dziurawiec. Oprócz gustownej biżuterii w kategorii UPOMINKI - na prezent można znaleźć anioły, figurki zwierząt, zegary, ręcznie malowane herby, porcelanę. Można zamówić elegancki zestaw do parzenia herbaty. Tu właśnie znajdziecie Państwo

 

 

 

DOBRY PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ.

 

 

 

Komentarze